ماساژ درمانی اسپا بانکوک - اسکراب بدن
ماساژ درمانی اسپا بانکوک - گیاهی تایلندی
ماساژ درمانی اسپا بانکوک - سنگ داغ
تومان

اطلاعات

زمان برگزاری :  همه روزه
اعلام کنسلی :  ندارد

Let’s Relax Spa Treatments در بانکوک

اطلاعات مهم:

  • امکان ارائه بلیط به صورت چاپ شده یا ازطریق موبایل
  • ووچر تا ۹۰ روز بعد از خرید اعتبار دارد.
  • لطفا ۱۵ دقیقه قبل از ماساژ از آب گرم استفاده کنید.
  • ساعت فعالیت ۱۰:۰۰ صبح و ۱۲:۰۰ ظهر  می باشد.

گزینه های مرکز ماساژ اسپا:

  • ماساژ درمانی اسپا بانکوک – اسکراب بدن
  • ماساژ درمانی اسپا بانکوک – گیاهی تایلندی
  • ماساژ درمانی اسپا بانکوک – سنگ داغ

توصیه می شود در صورت امکان جهت رزرو خدمات سالن ماساژ اسپا به صورت حضوری به این مرکز مراجعه نمایید.


امروزه به ماساژ همچون یک روش درمانی نگاه میکنند که باعث نشاط و از بین رفتن خستگی میشود و هیچ جا همچون بانکوک ماساژ درمانی را نخواهید یافت، ماساژ تایلندی روش مخصوصی دارد که تا امتحان نکنید لذت آن برای شما نامعلوم خواهد بود. سه مدل از محبوبترین ماساژ های تایلند در این مرکز ارائه می شود
اسکراب بدن:
روشی فوق العاده برای استراحت، آرامش و بازآفرینی پوست بدن می باشد. سلول های مرده پوست بدن با استفاده از کرم های حاوی دانه های ریز اصطلاحاً پولیش داده می شوند، پس از آن با استفاده از روغن های گیاهی، بدن ماساژ داده می شود.
در اسکراب بدن به علت استفاده از کرم های حاوی دانه های ریز، سلولهای مرده پوست که در لایه رویی تجمع کرده اند از بین رفته و با ماساژ روغن, شفافیت و سلامت به پوست بازگردانده می شود.
ماساژ گیاهی:
در این ماساژ استفاده از گیاهان خشک طبی منطقه آسیای جنوب شرقی و تراوش عصاره آنها بر بدن باعث آرامش و از بین بردن استرس و تسکین عضلات می گردد. در این ماساژ همچنین از روغن نیز استفاده می گردد.
ماساژ کمپرس گیاهی در زدودن خستگی, تسکین و آرامش بخشی و بهبود جریان خون تاثیرات معجزه آسایی دارد.
و برای بیماران دارای دیسک کمر، دیسک گردن، آرتروز، پوکی استخوان، افراد مسن، افراد مبتلا به فشار خون، خانم های باردار، بیماران سرطانی مفید می باشد و تاثیرات چشمگیری دارد.
ماساژ سنگ داغ:
در این ماساژ با استفاده از سنگ های مخصوص که با استفاده از دستگاه به حرارت مورد نظر رسیده اند، عضلات و اعصاب بدن آرام گردیده و درد و تنش از آنها خارج می شود. این سنگ ها دارای خواص شفابخش بی نظیری می باشند که با انتقال انرژی به نقاط خاص اثری فوق العاده بر ذهن و جسم می گذارند.
این سنگ ­ها معمولاً بازالت و سیاه آتشفشانی بوده و به خوبی گرما را جذب و پس می ­دهند و توسط نیروی طبیعی در رودخانه یا دریا صاف شده ­اند.
درمان­گر همچنین ممکن است سنگ­ هایی را در برخی نواحی ستون فقرات، کف دست، بر روی شکم و یا بین انگشتان به منظور بهبود جریان انرژی در بدن شما استفاده کند. بسیاری از درمان­گرها بر این عقیده هستند که سنگ ­ها دارای بار انرژی بوده که با قرار دادن در الگوهای خاص بدن منجر به انتقال انرژی می ­شوند.
این نوع ماساژ برای افراد با دیابت، فشار خون بالا، بیماری قلبی و یا مصرف داروهای رقیق کننده خون مناسب نمی ­باشد. در صورت بارداری و یا آفتاب سوختگی نیز این ماساژ مناسب نمی ­باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *