رستوران های ایرانی در تایلند

یکی از مسائل مهم برای هر مسافر، این است که کجا و چه غذایی را بخوریم؟
از آنجایی که غذا و خورد و خوراک یکی از مسائل مهم و جدی در سفر است و مهم تر اینکه بسیاری از گردشگران ایرانی در سفر به تایلند با غذاهای تایلندی و دریایی مشکل دارند از این رو بریم تایلند، با جمع آوری اطلاعات چندین رستوران ایرانی در تایلند این امکان را به شما می دهد تا بتوانید در تایلند هم غذای وطنی میل کنید. خوشبختانه در تایلند به دلیل وجود تعداد زیادی از توریست های ایرانی، رستوران های ایرانی هم متنوع هستند و نگرانی از بابت غذا نخواهید داشت و نکته جالب توجه این است که قیمت غذاهای اکثر این رستوران ها هم مقرون به صرفه است.

رستوران تهران پاتایا

رستوران تهران پاتایا یکی دیگر از رستوران های خوب تایلند و پاتایا است که می توانید در سفر خود به پاتایا به آن سری بزنید و از غذاهای خوب و با کیفیت آن میل کنید ، لازم به ذکر است که این رستوران در بین گردشگران ایرانی که به این شهر سفر می کنند بسیار محبوب است و سرویس دهی بسیار خوب و پرسنل بسیار مهربان و مودبی دارد که به خوبی از شما پذیرایی می کنند.
رستوران تهران پاتایا در نزدیکی خیابان واكينگ استيريت که معروف ترین محله پاتایا است و در ابتدای خيابان دوم واقع شده و همین قرار گرفتن این رستوران در واکینگ، بسیار باعث رونق و شهرت آن شده است.

رستوران تهران در پاتایا

رستوران سنتی تهران در پاتایا، موقعیت بسیار خوبی دارد و به علت تبلیغات زنجیره ای در کلیه رسانه های فارسی، شهرت زیادی بین توریست ها در پاتایا دارد. پرسنل این رستوران علاوه بر زبان تایلندی به زبان فارسی و انگلیسی مسلط هستند. انواع کباب، خورشت، سوپ و متعلقات غذا را می توانید در این رستوران سفارش دهید. رستوران تهران جنب وایکینک استیریت و ابتدای خیابان دوم قرار گرفته است.

رستوران پارسا پاتایا

رستوران پارسا واقع در خیابان ساحلی پاتایا، بین خیابان ۱۱ و ۱۲  و روبروی مرکز خرید ایرانیان است و یکی از رستوران های ایرانی خوب در پاتایا محسوب می شود و به دلیل قرارگرفتن آن در نزدیکی مرکز خرید بزرگ، بسیاری از ایرانی های عزیز بعد یا قبل از خرید به این رستوران می روند و از غذاهای لذیذ آن میل می کنند، در رستوران پارسا می توانید غذاهای سنتی و مدرن ایرانی را امتحان کنید، منوی این رستوران شامل غذاهایی مانند کباب، انواع خورش و همچنین انواع نوشیدنی‌ های خوشمزه است، همچنین اگر به غذاهای دریایی علاقه دارید و نمی توانید غذاهای خیابانی تایلند را بخورید می توانید در این رستوران با طعمی دلپذیر و با کیفیت بالا انواع غذاهای دریایی را سفارش دهید.

اکبر جوجه پاتایا:

یکی از رستوران های مطرح که تقریبا برای همه افراد شناخته شده است اکبر جوجه می باشد.
محبوبیت این رستوران از مرز های ایران هم خارج شده و شعبه ای هم در پاتایا دارد. این رستوران مورد توجه خیلی از گردشگرانایرانی در پاتایا است.

رستوران یاسین بانکوک:

یکی از بهترین رستوران های ایرانی شهر بانکوک، رستوران یاسین است که طبق گفته توریست ها که از این رستوران استفاده کرده اند، دارای منویی با قیمت مناسب و کیفیت غذایی خوب است.
آدرس: پتونام ، خیابان پچبوری ، انتهای سوی ۱۷ ، جنب پتونام پارک هتل ، پلاک ۱۰۱/۲

رستوران محسن بانکوک:

از بهترین رستورانهایی ایرانی بانکوک در منطقه توریستی و پر رفت و آمد سیلوم در رستوران محسن میباشد. منوی این رستوران تنوع غذایی بالایی دارد. شما میتوانید به هنگام عصر برای صرف عصرانه و یا وعده های غذایی به این رستوران بروید و لذت خوردن غذاهای ایرانی را بچشید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *