دنیای زیر آب پاتایا

دنیای زیر آب پاتایا

دنیای زیر آب پاتایا
تومان
...

اطلاعات

زمان برگزاری :  همه روزه
زمان شروع :  ۹ صبح
مدت زمان :  ۲ ساعت
ترانسفر :  ندارد
اعلام کنسلی :  تا ۷۲ ساعت قبل

دنیای زیر آب پاتایا

موارد تور:

  • بلیط ورودی دنیای زیر آب پاتایا

اطلاعات مهم:

  • این تور فاقد ترانسفر می باشد.
  • اگر مسافران برای سوار شدن به موقع در مکان حاضر نشوند این عدم حضور درنظر گرفته خواهد شد و هیج هزینه ای برگشت داده نخواهد شد و امکان هماهنگی مجدد نیز وجود نخواهد داشت.
  • زمان فعالیت این تور از ساعت ۹:۰۰ الی ۱۷:۳۰ می باشد.

قوانین لغو رزرو :

  • برای تمامی عملیات های لغو تور که تا ۷۲ ساعت پیش از شروع تور انجام گیرد هیچ هزینه ای از شما دریافت نخواهد شد.
  • اگر عملیات لغو کمتر از ۷۲ ساعت به شروع تور انجام گیرد ۱۰۰٪ هزینه از شما دریافت خواهد شد.

قوانین مربوط به کودکان :

  • کودکان زیر ۳ سال نوزاد در نظر گرفته می شوند و ورود آن ها به تور رایگان است.
  • افراد بین ۳ تا ۱۰ سال کودک در نظر گرفته می شوند و نرخ مربوط به کودکان برای آن ها محاسبه می شود.
  • افراد بالای ۱۰ سال بزرگسال در نظر گرفته می شوند و نرخ مربوط به بزرگسالان برای آن ها محاسبه می شود.

آکواریوم پاتایا یکی از بزرگترین آکواریوم ها با ظرفیت ۳٫۸ میلیون لیتر آب در جهان محسوب می شود که در واقع دنیایی متفاوت را به ببیندگان عرضه می‌دارد.

۵۰۰۰ جانور آبزی در ۲۰۰ گونه متفاوت در دنیای زیر آب پاتایا زندگی می‌کنند. کوسه، سمور دریایی، سفره ماهی، حیوانی با صفات کوسه و سفره دریایی و … در اینجا در کنار هم با مسالمت زندگی می‌کنند.


تجربه بودن در زیر آب را با Touch Pool آغاز کنید و از دیدن مجموعه ای حیرت انگیز از انواع آبزیان بازدید خود را ادامه دهید.
گردش شما از فضایی که می‌توانید به بعضی ازحیوانات آبزی دست بزنید آغاز می شود، شما در دنیای زیر آب پاتایا  می‌توانید پوست جانوران آبزی نظیر  لاک پشت، ستاره دریایی، خرچنگ ، کوسه بامبو و نوعی از سفره ماهی را لمس کنید و ببینید پوست این حیوانات چقدر خاص و هیجان انگیز است.کمی که جلوتر بروید، صخره های رنگارنگ، مرجان ها، شقایق های دریایی، ماهی های رنگارنگ و ریز نمایان می‌شوند.

بعد از مشاهده ماهی های رنگا رنگ تونل شیشه ای از همین جا آغاز می شود و در اواسط راه به بیشترین عمق خود می رسد، بالای سرتان را نگاه کنید، حتما یک کوسه بسیار بزرگ از بالای سر شما عبور کرده و یا قصد عبور را دارد این بهترین تجربه شما برای مشاهده ماهی های در حال شنا می باشد.

همینطور که به جلو می‌روید، با حیوانات دریایی که در اعماق بسیار زیاد آب زندگی می کنند، آشنا می‌شوید. از این قسمت که خارج می شوید، وارد محوطه ای می‌گردید، که به صورت زنده می‌توانید نحوه غذا دادن به حیوانات دریایی را ببینید که بسیار جالب و هیجان انگیز مخصوصا برای کودکان خواهد بود.
نکته جالب دیگر اینکه غذاهایی که به کوسه و سمور دریایی داده می شود بسیار زیاد است و بعد از تغذیه این دو جاندار، غذا دادن به باقی حیوانات دریایی آغاز می شود.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *